Koszty szkoleń

KOWEZ.EDU.PL

Szkolenia dla biznesu
Szkolenia psychologii biznesu
Jak dbać o rozwój pracownika
Szkolenia z zarządzania
Szkolenia dla inwestorów
Koszty szkoleń
Najpopularniejsze szkolenia
Firmy szkoleniowe w Polsce
Umiejętności menedżerskie
Rodzaje szkoleń
Dlaczego warto szkolić pracowników ?
Uczestnictwo w szkoleniach
Szkolenia z księgowości
Szkolenia z zarządzania
Zarządzanie projektem
Dotacje unijne
Psychologiczne metody badań
Polecamy
psychiatra Warszawa
prawa pacjentów
akademia medyczna
makroekonomia
Centrum Medyczne
home Nota prawna

Koszty szkoleń

Ceny jednodniowych szkoleń z szeroko rozumianej tematyki biznesowej zaczynają się już od 200 zł/osobę. Czas ich trwania to 4-8 godzin. Są to szkolenia z przewagą teorii, z kilkoma ćwiczeniami praktycznymi.

Droższe są szkolenia dwudniowe a ich ceny wahają się od 1500 do aż 6000 zł/osobę. To zróżnicowanie cenowe wynika z omawianego tematu, stopnia zaawansowania omawianych zagadnień oraz kompetencji uczestników.

Za najtańsze z tego typu szkoleń trzeba zapłacić do 1500 zł/osobę. Przykładowe tematy szkoleń w tej cenie to: Savoir - Vivre w Biznesie, Zarządzanie Sprzedażą, Narzędzia MS Office, Zarządzanie ludźmi w warunkach restrukturyzacji firmy.

W kolejnym przedziale cenowym szkoleń 1500 – 4000 zł/osobę znajdują się tematy bardziej specjalistyczne i wymagające od uczestników podstawowej wiedzy z danego zagadnienia, np. Skuteczne Zarządzanie Projektem, Przywództwo i Kierowanie Zespołem, Profesjonalny Handlowiec - skuteczne techniki sprzedaży, Excel w Zastosowaniach Finansowych, Tworzenie stron www i projektowanie reklamy internetowej czy Menedżer w roli coacha.

Tematyka szkoleń z tego przedziału cenowego dotyczy również zagadnień psychologicznych rozwoju samego uczestnika lub odniesionych do kontaktów ze współpracownikami i klientami, np. Wystąpienia Publiczne, Sztuka Negocjacji, Motywowanie i Projektowanie Systemów Motywacyjnych oraz Zarządzanie Czasem i Radzenie Sobie ze Stresem.

Najdroższe (4000 – 6000 zł/osobę) są szkolenia, które wymagają od uczestników dużego rozpoznania prezentowanego tematu, a w swojej treści mają w większości ćwiczenia praktyczne, np. Profesjonalne Studium Zarządzania Sprzedażą oraz Finansów dla Menedżerów, Szkolenia dla inwestorów giełdowych.

Szkolenia zamknięte wyceniane są indywidualnie dla każdej firmy, a ich koszt waha się od 7000 do 10000 zł/dzień. Can good e-commerce web design really increase your sales? Visit http://optimalstrategies.co.uk/web-design-services/ecommerce-design/ for more information Optimal Strategies, best possible web design manchester services in UK

© 2011